31. prosince 2015

Jeden nový začátek, skoro stejné Dveře

Potřeboval jsem si dát pauzu, nastolit pár změn, chtěl jsem změnit šablonu a styl blogu a tak jsem ten celej blogovací progres stopnul. A to tak, že na dost dlouho. Tři měsíce byl tento blog neaktivní a blokovaný pro veřejnost, ale ta doba teď končí. Za tu dobu, co jsem měl pracovat, přepisovat a mazat jsem toho udělal směšně málo. Nebudu zveřejňovat čísla, protože bych se propadl hanbou, ale věřte mi, že se fakt stydím. Blogování mi ale chybělo, a to nejen kvůli tomu pocitu nervozity, jestli alespoň trochu článek obstojí, nebo kvůli chvále, kterou si čtete po pracně vytvořeném článku, ale především mi scházela ta změť dojmů při psaní.

Člověk by čekal, že když jsem tři měsíce nepublikoval nic seriozního, že tenhle článek to aspoň trochu vynahradí, nabudí u někoho touhu si nechat přebarvit vlasy, dát piercing, udělat tetování, prostě to bude mít takovou tu hlubokou váhu, ale mně tohle moc nejde. (Ale jestli chcete, tak to udělejte, protože tohle přesně já mám v plánu.) Nemám inspiraci a ani fantasii jak to nacpat do jednoho kloudnýho článku, tak se nezlobte. Ale fakt silně věřím v to, že to v budoucnu bude fajn.

Už jsem si tak nějak načrtl co chci. Chtěl bych se víc projevovat ve psaní na téma a chci začít psát o filmech. Nebudu tu mít žádný nastolený hranice, budu to psát od srdce a to pro lidí který pro zajímá. 

Vážím si všech, do jednoho, kdo to se mnou ten čas vydrželi a velké díky patří těm, kteří se k Dveřím připojili, i přes tu neaktivitu. Taky jsem rád za všechnu kritiku, která mi byla řečena, nehledě na to jak moc to bolelo (oh, feelings), protože mi pomohla najít můj vnitřní hlas. A teď zním jako optimistická padesátnička a já nejsem padesátnička a zaboha nejsem optimistickej, takže asi tak.

Takto bych to asi pro tuto chvíli ukončil. Neděste se toho pusta - veškeré články mám uložené a postupně budou přibývat. Takže se mějte a žijte blaze. A jděte si koupit Milku, ať si můžu myslet, že jsem vás aspoň k něčemu přiměl. 

5 komentářů:

 1. Já radši Orion, ale tak dobře. :D
  Nový design je krásnej, přeju hodně štěstí v dalším blogování :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Okay. :D Děkuji, děkuji. Vážím si toho. :)

   Vymazat
 2. Radečku, musím se ti s něčím svěřit.
  Znám tě už nějaký ten rok, a když si kdysi dávno přišel s nápadem, že by sis rád založil tento blog, zprvu mě to zaskočilo. Byl jsi takové roztomilé pískle, které mnohdy netušilo jak se pořádně vyjádřit a já měla celkem divný pocit, že ti to nadšení moc dlouho nevydrží.
  Každopádně jsem se zjevně fakt mýlila. Nejenom, žes vydržel, ale tvoje úroveň psaní článků i vyjadřování obecně se dostala na úplně jiný a vyšší level. Gratuluju, jsi super a hrozně ti fandím. :) <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivušenko Pusienko Svobodová, ani nevíš jak moc jsi mě tímto komentářem potěšila a zaskočila. S člověkem tyhle věci udělají hodně, pak aspoň vím, že to co dělám má smysl. Takže ti moc děkuju, jsi zlatá. ♥

   Vymazat
  2. Není vůbec za co, jsem ráda, že tě to potěšilo. :) Fakt tvrdě makáš, takže pochvalu si rozhodně zasloužíš. :)

   Vymazat